2006/​950

Holmegaard, Le Klint

Et par bordlamper af opalineglas, monterede med plisserede skærme. H. inkl. skærme 52. (2)

Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærme med huller og revner. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 4. februar 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag