2312/225
Et par italienske stager af sølv, dekoreret med a-la-greque borter og perlestaf, runde fodstykker på tre dyrepoter. 20. årh. Udfyldte. H. 24 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Stammer let skæve.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
11 bud