2142/88
Ellen Oda Peters
Opstilling med blomster. Sign. EOP. Olie på lærred. 61×56,5.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag