2142/​88

Ellen Oda Peters

Opstilling med blomster. Sign. EOP. Olie på lærred. 61×56,5.

Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
3.000 DKK
(Autobud) 2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
(Autobud) 2.000 DKK
1.950 DKK
1.500 DKK