2044/​47

Et sæt på fire kinesiske indskudsborde af hardwood. 19. årh.s slutning. H. 67/64/60/56. B. 48/40/33/25. D. 32/29/26/23. (4)

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK