2044/47
Et sæt på fire kinesiske indskudsborde af hardwood. 19. årh.s slutning. H. 67/64/60/56. B. 48/40/33/25. D. 32/29/26/23. (4)
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag