2131/28
Heywood Hardy (f. England 1842, d. 1933)
Fåreflok. Sign. H. Hardy. Olie på plade. 19×24,5.
Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag