1803/1606
Martyren Skt. Panteleímon. Russisk ikon med rizza af sølv. Stemplet ME. Samt krucifiks af bronze. Ca. 1900. Ikon 17,5×14,5. Krucifiks H. 16. (2)
Mindre krakeleringer.
Varia, 18. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
11 bud