2437/2110
Armbåndsur af 14 kt. guld. Ref. 34057. Quartz værk. Lænke af 14 kt. guld, omkreds ca. 18 cm. Vægt ca. 25,5 g. Ø 22 mm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri. Pletter på urskive.
Vurdering
13 bud
999018 (Autobud) | ||
900678 | ||
999018 (Autobud) | ||
900678 | ||
999018 (Autobud) | ||
900678 | ||
999018 (Autobud) | ||
900678 | ||
999018 (Autobud) | ||
900678 | ||
999018 (Autobud) | ||
900678 | ||
999018 |