2437/2109
Seamaster af stål. Quartz værk med datovisning. Omega lænke af stål, omkreds ca. 20 cm. Ø 35 mm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri.
Vurdering
1060159 |