2124/9119
“Poche Documents” af brunt monogram kanvas med gyldne beslag, lynlås rum med brunt kanvas for. H. 29 x B. 38 x D. 2 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser på lynlås. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag