2034/559
Hans Hansen
Art deco dirigentklokke af sterlingsølv med hamret overflade. Udført og stemplet hos Hans Hansen anno 1934. Vægt 588 g. H. 21,5.
Få overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud