2132/​542

Jens Birkemose (f. København 1943)

Komposition. Sign. monogram B samt på bagsiden J. Birkemose, 2005. Olie på lærred. 50×70.

Fra i Aarhus

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

15.000–18.000 kr

Dette emne er udgået

14.500 kr
14.000 kr
13.500 kr
13.000 kr
12.500 kr
12.000 kr