2447/​625

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Uden titel. Sign. MA 1995. Akvarel på papir. Lysmål 24×16.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.700 DKK

19 bud

1082224 2.700 DKK
1141832 2.600 DKK
1082224 (Autobud) 2.500 DKK
1141832 2.500 DKK
1082224 (Autobud) 2.400 DKK
1141832 2.300 DKK
1082224 (Autobud) 2.200 DKK
1141832 2.100 DKK
1082224 (Autobud) 2.000 DKK
1141832 1.950 DKK
1082224 (Autobud) 1.900 DKK
1141832 1.850 DKK
1082224 (Autobud) 1.800 DKK
1141832 1.750 DKK
1082224 1.700 DKK
1169091 1.650 DKK
897727 1.600 DKK
845594 1.550 DKK
116562 1.500 DKK