12142/126
Bordskåner med to dyreporter, samt et par næsten ens Næstved stager, af messing. 19. årh. H. 5,5. B. 20. D. 20. Stager H. 17. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Reparationer.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag