2014/178
Giuseppe Giardiello (f. 1887, d. 1920, italiensk maler)
Dansende kvinder på en terrasse med Vesuv i horisonten. Sign. G. Giardiello. Olie på lærred. 50×105.
Krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud