2120/78
Et par asiatiske fohunde af grønpatineret bronze, støbt med ornamentik. 20. årh. H. 43. (2)
Ridser og mærker. En med mindre revne i øret.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud