2149/8587
Russisk skulptur af forgyldt bronze i form af en gående hund. Ej mærket. Ca. 1900. H. 9,5. L. 16.
Minimal aldersslitage.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud