2417/238
Egyptisk fad af sølv, graveret med mønster. 20. årh. Vægt 960 gr. Diam. 38 cm. I original æske.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag