2108/1015
Helge Zimdal
“Löken”. Et par pendler af perforeret messing. Udført hos AB Falkenbergs Belysning, Sverige. H. 24. (2)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag