2426/​883

Dansk design

Justérbar bordlampe af patineret messing. Udført hos Fog & Mørup. 1940–50'erne. H. 50.

Brugsslitage, herunder ridser, mærker og anløbninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

853301 (Autobud) 3.000 DKK
859022 3.000 DKK
853301 (Autobud) 2.500 DKK
859022 2.400 DKK
853301 1.550 DKK
83905 1.500 DKK