2426/883
Dansk design
Justérbar bordlampe af patineret messing. Udført hos Fog & Mørup. 1940–50'erne. H. 50.
Brugsslitage, herunder ridser, mærker og anløbninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
853301 (Autobud) | ||
859022 | ||
853301 (Autobud) | ||
859022 | ||
853301 | ||
83905 |