2415/99
Samling optisk drejede balusterformede hyacintglas. 19. årh. H. 21–23 cm. (13)
To glatte. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag
21 bud