2034/277
Japansk bakke af forgyldt lak, prydet med vævet tekstilmønster. Æske medfølger. 20. årh. Diam. 30.
Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud