2004/319
Et sæt på otte amerikanske vandglas af mørkeblåt glas, dekorerede med ætsede blomster. Pfaltzgraff U.S.A. 20. årh.s slutning. H. 14,2. (8)
Almindelig brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud