2004/​319

Et sæt på otte amerikanske vandglas af mørkeblåt glas, dekorerede med ætsede blomster. Pfaltzgraff U.S.A. 20. årh.s slutning. H. 14,2. (8)

Almindelig brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

10 bud

(Autobud) 500 DKK
500 DKK
(Autobud) 340 DKK
320 DKK
(Autobud) 300 DKK
290 DKK
(Autobud) 280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK