2008/1266
Marguerithalskæde af forgyldt sterlingsølv. A. Michelsen. L. 43 cm. Samt armbånd af delvis forgyldt sterlingsølv. L. 18,2 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 19. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud