12039/39
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
Tre kompositioner. Usign. Litografi. Trykt hos Brøndums Grafiske Værksted. Bladstørrelse 16,5×12. Rammemål 33×24. (3)
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag