12022/156
Mads Madsen (f. 1953, d. København 1992)
Komposition. Sign. Madsen 87, 15/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×50. Rammestørrelse 95×69.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag