2439/1597
Et par ampler af klart glas med ophæng af messing, monteret til el. 20. årh. H. 68. Diam. 30. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering