2439/1599
Tehran tæppe, Persien. Medaljondesign. Ca. 1940. 327×412
Dette emne handles i fuldmoms
Slidte frynser. Jævnt slidt. Parti med slitage og synlig grundvæv.
Fra
i
Vurdering