2115/692
Oscar Reutersvärd (f. Sverige 1915, d. sst. 2002)
To kompositioner. Begge sign. Oscar Reutersvärd, 175/260. Litografier i farver. Lysmål 32×42. (2)
Den ene hos glarmester. KE
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud