1926/​1538

ICA diasfremviser, en ekstra ramme til fremvisning samt to æsker med 48 kolorerede glasdias med motiver fra Jesu liv og Italien. 20. årh. første halvdel. L. af fremviser ca. 40 cm. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Varia, 27. juni 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK