1926/1538
ICA diasfremviser, en ekstra ramme til fremvisning samt to æsker med 48 kolorerede glasdias med motiver fra Jesu liv og Italien. 20. årh. første halvdel. L. af fremviser ca. 40 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 27. juni 2019
Vurdering
Hammerslag