2044/736
Ingálvur av Reyni (f. Tórshavn 1920, d. s.st. 2005)
Kompositioner. Den ene sign. I.av Reyni. Akvarel på papir. Bladstørrelse 29,5×21 og 24,5×10. Uindrammet. (2)
Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 27. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud