12044/93
'Butler's tray af mahogni, med sammenklappelig underdel. England, ca. 1900. H. 47. L. 120. B. 90.
Få brugsspor. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
39 bud