1850/577
Mogens Hertz (f. København 1909, d. Gudhjem 1999)
Landskab. Sign. på bagsiden. Olie på plade. 26×36.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag
18 bud