2044/38
Louis XVI spejl i ramme af mahogni, portalformet top med bemalet dekoration. Ca. 1800. H. 150. B. 64.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Senere bagbeklædning og spejlglas.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag