2139/327
Sekskantet hall lanterne af forgyldt bronze med sider af glas, monteret til el. 20. årh. H. 75. B. 47.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. september 2021
Vurdering
Hammerslag