2439/68
Russisk ikon forestillende Gudsmoder “Alle Sørgendes Glæde”. Tempera på træ. 19. årh. 32×26.
Restaureret. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. september 2024
Vurdering
Hammerslag