Foto endnu ikke klar
884/751
Anders Moseholm (f. 1959)
“Model 102# of Corrections”, 2011. Sign. med titel og årstal på bagsiden. Olie på lærred. 170×95. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 6. marts 2019
Vurdering
Hammerslag