2432/​809

David Rosén

“Napoli”. Spisebord med stel af bøg og top af mahogni, udtræk og to tillægsplader, skråtstillede messingsprosser og messingsko. Udført hos Nordiska Kompaniet, Sverige. H. 74. L. 146. B. 80. (3)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Mindre hak og finérafslag.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?