12033/35
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Danserinden og Sneglen. Usign. Litografi i farver. 75,8×60. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag