2415/319
Grønlandsk skulptur af fedtsten, udskåret i form af Inuit. Sign. Matia 81. H. 42.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag