2124/7555
Simone Aaberg Kærn (f. København 1969)
Fem kompositioner. Sign. Simone Aaberg Kærn 07, 56/, 68/, 68/, 94/, 116/140. Litografier i farver. Bladstørrelse 55×38. (5)
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
38 bud