2449/​884

Dansk møbeldesign

Sofabord af palisander på medestel af forkromet stål. Udført og mærket hos Jason Møbler. 1960–70'erne. H. 38. L./B. 80.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Plade med brændmærke.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?