1704/​20

Kinesisk vitrineskab af mørkpoleret elmetræ med gennembrudte skæringer, front med to vitrinelåger bag hvilke tre hylder og spejlglas. 21. årh. H. 171. B. 83. D. 33.

Dette emne handles i fuldmoms

Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 23. januar 2017

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag