2413/678
Johannes Hansen (f. København 1903, d. Fårevejle 1995)
Siddende kvinde. Sign. monogram. Bronze. H. 34.
Skade ved højre arm. Enkelte minimale ridser.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
29 bud