Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Uden titel. Sign. Ting 60 med dedikation. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×87. Uindrammet. Uden titel. Sign. Ting 23–8-63 København med dedikation. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×64. Uindrammet. Uden titel. Sign. Ting 61, artist proof. Litografi i farver. Bladstørrelse 63×76. Uindrammet.
Mindre folder i hjørnerne. Herudover original stand.
Moderne kunst og design, 30. januar 2024