2040/643
De Sede Design Team
Lænestol med justérbart sæde betrukket med brunt skind. Model DS 47. Udført hos de Sede, Schweiz.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt