2425/646
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition. Sign. Corneille, 40/149. Terragrafi på metal. 67×45.
Almindelig patina. Mindre afskalninger og ridser.
Moderne kunst og design, 18. juni 2024
Vurdering
Hammerslag