1619/2008
“Valhallah”. Barstol af massiv teak, sæde med indlagt messing skive samt fødstøtte og skruer af messing. Sign. JHQ og nummereret 01. Certifikat medfølger (se foto). Udført hos IHQ.
Let brugspatina, herunder mindre ridser og mærker. Ben vipper.
Quistgaard, 10. maj 2016
Vurdering
Hammerslag