12147/157
Miniature kommode af mahogni, buet front med fire skuffer. 19. årh.s sidste halvdel. H. 16,5. B. 15,3. D. 8 cm.
Et håndtag mangler ringen.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud