12031/67
Andre Planson
Provence. Tryksign. And Planson. 1957. Litografisk plakat. Udgivet af S.N.C.F. Societe Nationale des Chemins de Fer Francais. Bladstørrelse 62×100. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud